Reprosoustava AQ Canto nadchne milovníky přírody

Nová řada reprosoustavy od společnosti AQ budí sympatie jak u milovníků poslechu, tak ale i u obdivovatelů přírody. Jejich systém jsou poslechově velmi kvalitní a když přidají ještě perfektní design, který je ekologický, nedá se odolat. Tyto soustavy jsou dostupné ve dvou variantách: regálové AQ Canto 3 a sloupové AQ Canto 5. Za zmínku stojí i zakázkové měniče, které pro AQ vyrábí dánská společnost SB ACOUSTICS.

„Využití náročné technologie ohýbání bukové překližky nám umožnila dosáhnout zvuku, pro který bychom standardně potřebovali velký objem MDF. Ta však kromě dřeva obsahuje i vysoké množství pojiva a tmelícího materiálu.“ říká ředitel společnosti AQ.

AQ Canto je nová řada reprosoustav, která nadchne milovníky věrného poslechu i ochránce přírody | Technický týdeník (technickytydenik.cz)

„Využití bukové skořepiny ohýbané ve třech osách umožnilo zvýšit tuhost korpusu a snížit spotřebu materiálu na minimum. Skořepina navíc obsahuje jen zlomek lepidla a tmelící složky zcela chybí. AQ Canto jsou tak nejekologičtější reprosoustavy v naší nabídce.“ dále doplňuje ředitel.

AQ Canto je nová řada reprosoustav, která nadchne milovníky věrného poslechu i ochránce přírody | Technický týdeník (technickytydenik.cz)
Stylový reproduktor

Nejen pohledný, ale také inteligentní

Jeho velmi štíhlá konstrukce zaujme jeho lehkostí a velkou výhodou je také jeho lehkost. Jeho boční strany jsou vytvořeny z pravého bukového dřeva, tudíž je i velmi odolný. Avšak kontrast tomuto dodávají jeho strany z litiny, toto vytváří velmi lehký a luxusní design. Bočnice, které řadě AQ Canto propůjčují jejich jedinečné vlastnosti, vznikají v Holešově spojením technologických postupů s více než 130letou tradicí, nadále rozvíjenou pod křídly společnosti Czech plywood a 3D modelování. 

AQ staví jejich business na osvědčených formách, je tedy jisté, že ani u tohoto projekt neuděláte krok vedle. Mají extrémní přesnost v napájení různých kabelů a proto je to velmi spolehlivé a dalo by se říci, že bezchybné.

Výsledkem celé jejich práce je maximálně věrný a dynamický zvuk, který potěší zábavností, bohatými hudebními detaily i skvělým vykreslením prostoru.

Source
technický týdeníkFOTO: aqcz.sk
Tags

Související články

Back to top button
Close
Close