Originální nápad české firmy – powerbanku osadila masážní hlavicí

Mobilní telefony, tablety či chytré hodinky. Vymoženosti moderní technologie jsou čím dál více součástí běžného života. Řada lidí si bez nich nedokáže představit práci ani volný čas. Kvůli jejich neustálému používání rostou požadavky na jejich výdrž. A i přesto, že se situace zlepšuje, je někdy nesnadné najít zdroj, ve kterém přístroj dobijeme. V tu chvíli přichází na řadu použití tzv. powerbank.

Potřeby zákazníků jsou různé a trh na ně za posledích několik let dokázal pružně reagovat. Díky tomu v nabídce prodejců najdeme akumulátory s ohromným rozhraním nabíjecí kapacity. Dostupné jsou nabíjecí kryty na různá zařízení či dobíjecí stanice se solárním zdrojem.

Neotřelý nápad

Powerbanky jsou výsadou i některých českých technologických firem. S neotřelým nápadem nedávno přišla společnost MISURA, v jejímž podání je powerbanka osazena masážním hlavicí. MISURA je českým zákazníkům známa především svými výrobky usnadňujícími práci na cestách, jako jsou např. přenosné doplňkové monitory.

Powerbanku s masážní hlavicí prodává MISURA ve dvou modelech – M3 a M4. Je vhodná pro pracující na cestách, kteří si potřebují ulevit od dlouhodobého sezení v dopravních prostředcích. Fukci masážní hlavice ocení i sportovci, kteří si nemohou dovolit trávit dlouhé chvíle na masážním lehátku. To potvrzují i hráči rugby RC Praga Praha, kteří masážní pistole MISURA k regeneraci využívají.

„Rugby je komplexní sport a kontaktu se člověk nevyhne. Často člověk odchází potlučený a zraněný. Některým zraněním se dá předcházet vhodnou regenerací. Mezi tréninky, prací a studiem však mnohdy není na delší regeneraci čas a je tak nutné najít alternativní způsoby.

Dan Hošek, český reprezentant a hráč RC Praga Praha

Jednoduchá a účinná

Masážní pistole využívá pulzující vibrace, které hloubkově uvolňují svalová vlákna a zbavují je tak napětí a bolesti. K tomu jí pomáhá vysoký výkon až 2800 otáček za minutu. Zároveň posiluje ohebnost svalů a rozšiřuje rozsah pohybu. Široký záběr zprostředkovává několik druhů masážních hlavic od těch kulatých pro regeneraci svalů končetin až po vidlicovité, které uleví páteři.

Za zmínku stojí i praktické rozměry. Zařízení váží 550 gramů a pohodlně se vejde do batohu či tašky. Funkce powerbanky je k tomu velmi příjemným bonusem. Přístroj ocení lidé, kteří jsou pracovně vytížení a zároveň často cestují. Usnadnění práce a života na cestách je ostatně jedním z klíčových cílů všech produktů firmy MISURA, jak jsme se mohli přesvědčit v rozhovoru se zakladatelem, Jiřím Mihelem, který nám nedávno odpovídal na otázky týkající se dalších produktů firmy.

Source
Autorský článekFoto se svolením firmy MISURA
Tags

Petr Kašík

V jedoduchosti je krása. Popularizace vědy. Sport. Knihy. Naivní tramp. Univerzita Karlova, Molekulární biologie

Související články

Back to top button
Close
Close