Nové kamery s umělou inteligencí společnosti i-PRO EMEA

Moderní zabezpečení všeho druhu si žádá to nejlepší vybavení. To se snaží nabídnout i firma i-PRO EMEA, která uvedla na trh zcela novou řadu bezpečnostních kamer s více senzory a inteligencí hlubokého učení.

Kamery nově nabízejí tři nebo čtyři obrazové snímače s různou kvalitou obrazu. Na výběr je 4K, 6MPx a 4MPx se zorným polem v rozsahu od 180° do 360°. Vše je navíc vměstnáno do velmi malých a kompaktních rozměrů. Když k tomu přičteme fakt, že kamery jsou dodávány se čtyřmi výkonnými analytickými aplikacemi umělé inteligence s možností přizpůsobení dle potřeb zákazníka, dostáváme zařízení, které je převratnou novinku na trhu s bezpečnostními prvky.

Umělá inteligence rozpozná osoby i vozidla

Největší přínos tkví právě ve vestavěném procesoru umělé inteligence. Díky tomu kamery rozeznají osoby i vozidla a v rozsáhlém prostoru se dokážou zaměřit na události, které jsou skutečně podstatné. To významně zvyšuje produktivitu, se kterou jde ruku v ruce i zvýšení bezpečnosti. Vybrané modely navíc nabízejí IR LED osvětlení, což umožňuje přesné rozeznávání objektů i v tmavém prostředí.

„Právě jsme naši inteligentní řadu kamer S s umělou inteligencí učinili ještě chytřejší a flexibilnější a představili tak nový standard v oblasti bezpečnosti,“ říká Gerard Figols, prezident společnosti i-PRO EMEA. „Naše nové multisenzorové kamery i-PRO posouvají dohled s širokým záběrem na novou úroveň tím, že kombinují výjimečně kvalitní obrazový výkon a rozsáhlé aplikace hlubokého učení a poskytují skutečně proaktivní dohled. Nový tenký a diskrétní design je také důkazem toho, že pozorně nasloucháme potřebám našich zákazníků a implementujeme je do našich produktů. Díky tomu nejsou nové multisenzorové kamery jen silným bezpečnostním hardwarem, ale mnohem více: otevřeným senzorovým zařízením, které snadno zapadne do jakéhokoli prostředí.“

Dohled ve městě i v průmyslu

Nedílnou součástí pro zajištění zabezpečení datového přenosu je též špičkové šifrování FIPS 140-2 úrovně 3. To vše společně nabízí skvělé řešení pro mnohé aplikace od městského a stavebního dohledu až po zabezpečení v průmyslu a dopravě.

Source
technickytydenik.czUnsplash, Autor: Milosz Klinowski
Tags

Související články

Mohlo by Vás zajímat
Close
Back to top button
Close
Close